Nasi trampkarze na obozie w Czarnym Dunajcu

Trampkarze naszego klubu w dniach od 24.07.2016 r. do 30.07.2016 r. przebywali na obozie piłkarskim w Czarnym Dunajcu, przygotowującym drużyny do nowego sezonu 2016/2017. Wyjazd doszedł do skutku dzięki dotacji Miasta Jasła, Ministerstwa Sportu i Turystyki Departament Sportu dla Wszystkich z programu „Klub”, oraz dużego wsparcia rodziców i klubu. Nasi trampkarze trenowali trzy razy dziennie mając do dyspozycji trawiaste boisko piłkarskie pełnowymiarowe, oraz basen. W trakcie obozu jasielscy zawodnicy rozegrali  cztery sparingi. Pierwszym przeciwnikiem był Sokół Stary Sącz gdzie nasz zespół wygrał 2-1. W drugim sparingu rocznik 2002 pokonał Wiatr Ludźmierz 9-1. Następnymi sparingpartnerami byli zawodnicy AP Gołcza. Nasi chłopcy pokonali swoich rówieśników z Gołczy stosunkiem 2-0. W sobotę kolejnym sparingpartnerem była Sandecja Nowy Sącz,którą nasz zespół pokonał 2-0. Jak więc widać przygotowania idą w dobrym kierunku. Po powrocie treningiem 2 sierpnia (wtorek) o godzinie 10.30 nasi chłopcy kontynuować będą przygotowania do zbliżającego się 24 sierpnia nowego sezonu.