Plan najbliższych sparingów naszego zespołu

Runda wiosenna zbliża sie wielkimi krokami. Juz 29 marca,a więc za nieco ponad 6 tygodni, meczem wyjazdowym z Retmanem Ulanów, drużyna Trampkarzy Młodszych Czarnych Jasło rozpocznie rozgrywki ligowe. Przypomne, że po rozgrywkach jesiennych nasza drużyna, awansowała do grupy średniej Podkarpackiej Ligi Trampkarza Młodszego. W grupie tej bedziemy rywalizowac z takimi zespołami jak wspomniany juz Retman Ulanów, Unia Nowa Sarzyna, Polonia Przemyśl, Ekoball Sanok i Igloopol Dębica. W związku z powyzszym przygotowania do tych rozgrywek weszły w decydująca fazę. Sztab szkoleniowy zaplanował  kilka meczy kontrolnych, które mają zweryfikowac stan przygotowań i efektow treningów zimowych naszych zawodników. Niestety nie mamy w Jaśle boiska ze sztuczna nawierzchnia, a o tej porze roku trudno o gre na trawie, więc sparingi bedziemy musieli rozgrywać na boiskach sparingpartnerów, przynajmniej w lutym. Jeżeli w marcu pogoda pozwoli bedziemy próbować umawiac sparingi u siebie. Najbliższy sparing rozegramy w poniedziałek 15 lutego z Wisłoka Dębica w Dębicy, kolejny sprawdzian będziemy rozgrywać 19 lutego z Ekoballem w Sanoku. W drugin tygodniu ferii zagramy 26 piątek z Karpatami w Krosnie i na ostatni lutowy sparing wyjedziemy do Rzeszowa gdzie zmierzymy sie z rówieśnikami z Resovii Rzeszów. Tak przedstawia sie program sparingów na miesiąc luty, o dalszych planach bedziemy informować na stronie lub podczas treningów.