Runda jesienna sezonu 2015/2016 na finiszu

Dobiegła końca runda jesienna Podkarpackiej Ligi Trampkarza Młodszego. W rozgrywkach tych uczestniczyła nasza drużyna. Jak wiemy zespół ten powstał z połączenia zawodników UKS Szóstka Jasło i AP Jasło, oraz kilku zawodników pozyskanych do Czarnych Jasło z okolicznych klubów.

W związku z dużą ilością zespołów uczestniczących w rozgrywkach (20 drużyn), organ prowadzący rozgrywki czyli Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, wprowadził zasadę, że w rundzie jesiennej drużyny zostały podzielone „terytorialnie” na 3 grupy eliminacyjne, jedna 6-cio drużynowa i dwie 7-mio drużynowe.

Grupa 1: Stal Rzeszów, Resovia Rzeszów, Ziomki Rzeszów, Wisłoka Dębica, DAP Dębica, Igloopol Dębica. Grupa 2: Stal Stalowa Wola, Stal Mielec, Stal Nowa Dęba, Pogon Leżajsk, Siarka Tarnobrzeg, Retman Ulanów, Unia Nowa Sarzyna, oraz grupa eliminacyjna numer 3, do której zostaliśmy przypisani: Karpaty Krosno, Polonia Przemyśl, SMS Jarosław, Giganci Radymno, JKS Jarosław, Ekoball Sanok, Czarni Jasło.

W tej rundzie w grupie każdy zagrał z każdym mecz i rewanż. Na wiosnę drużyny które w grupach eliminacyjnych zajęły po jesieni miejsca 1 i 2, oraz dwa najlepsze drużyny z miejsc trzecich, zagrają w 8-drużynowej grupie mistrzowskiej. W grupie średniej liczącej 6 zespołów, rywalizować ze sobą będą: drużyna z trzeciego miejsca z najgorszym bilansem, wszystkie czwarte miejsca z grup eliminacyjnych, oraz dwa najlepsze zespoły z miejsc piątych. Grupę ostatnia, najsłabsza, tworzyć będą: drużyna z miejsca piątego z najgorszym bilansem, miejsca szóste i siódme. Ta grupa również liczyć będzie 6 drużyn. Poniżej newsa prezentujemy komunikat Podkarpackiego ZPN.

W rundzie która właśnie dobiegła końca, nasz młody zespół, trenujący pod okiem trenera Marka Dyląga, grał ze zmiennym szczęściem. Nie było jednak tak źle, widoczna gołym okiem progresja, powodowała że z meczu na mecz graliśmy coraz lepiej i dzięki temu na wiosnę zagramy w grupie średniaków. Do końca jeszcze nie wiemy jakich rywali mieć będziemy, ponieważ w jednej z grup nie rozegrano dwóch zaległy spotkań. Jak tylko poznamy składy wszystkich grup, poinformujemy o tym na naszej stronie. Wyniki wszystkich naszych meczy znajdują się w menu strony w zakładce TERMINARZ

Nasz zespół w tej rundzie grał w składzie: Jakub Betlej, Wiktor Toporowicz - Bartosz Skwara, Bartłomiej Głód Wojciech Kasowicz, Karol Szydło, Jakub Bałon, Kamil Białogłowicz, Klaudiusz Białogłowicz, Maciej Kiszka, Milena Kosiba, Izabela Mroczka, Michał Madejczyk, Bartosz Madejczyk, Grzegorz Wójcik , Patrik Sypień, Jakub Sokołowski, Bartosz Stasz, Dawid Cieśla, Marcin Rolek,