Sparing z Unią Tarnów -pierwsze „koty za płoty”

JKS Czarni 1910 Jasło – Unia Tarnów 0:1 (0:1)

Toporowicz (36 min Betlej) – Kasowicz(36 Rolek) , Sokołowski, Bałogłowicz Kamil, Sypień – Szydło (25 min Wójcik), Madejczyk, Cieśla , Skwara – Mroczka , Bałogłowicz Klaudiusz

W dniu 29 lipca 2015 r. zespół rocznika 2002 JKS Czarni 1910 Jasło rozegrał pierwszy sparing przygotowując się do nowego sezonu 2015/2016. Pierwsza połowa to akcja za akcje, w tej części meczu więcej klarownych sytuacji miała Unia Tarnów co udokumentowała zdobyciem bramki, ponadto zawodnik Unii Tarnów nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz Wikotr Toporowicz obronił strzał). W drugiej części meczu sytuacja się odwróciła i to jasielscy zawodnicy nadawali ton gry. W tej części kilku dogodnych sytuacji nie wykorzystał Klaudiusz Białogłowicz. Pomimo porażki nasz zespół pokazał się z dobrej strony, zawodnicy przeprowadzili kilka składnych akcji, które mogły się podobać. W meczu pokazali dużo walki i zaangażowania co cieszyło trenera. Nie ustrzegli się jednak kilku błędów.Mamy nadzieję , że w kolejnych meczach będzie lepiej.

Serdeczne podziękowania dla rodziców którzy byli z nami na tym meczu i zapraszamy chętnych na treningi, którzy chcieli by zasilić nasz zespół.W menu strony w zakładce GALERIA kilkanaście fotek z meczu.

Powiązana galeria: