Inauguracja rozgrywek ligowych Trampkarzy Młodszych

Już 29 marca, czyli we wtorek po świętach, swoje zmagania ligowe rozpoczyna większość lig młodzieżowych w Podkarpackim ZPN. W terminarzu Podkarpackiej Ligi Trampkarza Młodszego, w której JKS 1910 Czarni Jasło, będzie reprezentowany przez nasz zespół, składający się z zawodników rocznika 2002 i zawodniczek 2001, jest rozpisana pierwsza kolejka. W kolejce tej mieliśmy zaplanowany mecz wyjazdowy w Ulanowie, z miejscowym Retmanem. Na prośbę drużyny przeciwnej, spotkanie to zostało przełożone na inny termin tj. 31 maja 2016. W związku z tym nasza drużyna rundę wiosenna zainauguruje 2 kwietnia meczem na własnym stadionie z Polonia Przemyśl. Początek spotkania 11.00.Szczegółowy terminarz naszej drużyny jest umieszczony w menu strony w zakładce TERMINARZ.