Wyjazd na mecz ekstraklasy Cracovia-Legia

W najbliższą sobotę tj.12 marca, trampkarze naszego klubu wyjeżdżają do Krakowa na mecz ekstraklasy pomiędzy Cracovią Kraków a Legią Warszawa. Zbiórka wszystkich wyjeżdżających na stadionie Czarnych o godzinie 13.00. Bardzo prosimy o odpowiednie ubranie, na okoliczność gdyby wieczór był chłodny i zabranie ze sobą pieniędzy, bo w drodze powrotnej zajedziemy gdzieś na kolacje (prawdopodobnie do MC Donalda). Każdy obowiązkowo ma mieć przy sobie legitymacje szkolna lub inny dowód tożsamości. Powrót przewidywany jest około godziny 23.30. Jeszcze jedna prośba. Bardzo prosimy tych rodziców których synowie czy córki jadą sami, o napisanie odręcznych zgód na wyjazd. W treści takiego pisemka proszę napisać:

Jasło dnia .................

Zgoda

"Wyrażam zgodę na wyjazd mojego syna/córki (imię i nazwisko) na wyjazd w dniu 12 marca 2016 do Krakowa na mecz Cracovia - Legia"

podpis

Zgody prosimy przynieść na piątkowy trening, lub bezpośrednio przed wyjazdem doręczyć trenerowi lub kierownikowi drużyny.